Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7358018



*

nr 735 8018


Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 41x61


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 23 januari 2012
kl 17:13:39


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
23/1 15:20:24 1      Vinnande bud
23/1 16:15:55 2      450 kr
23/1 17:01:43 1      justering av budtak



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karl höglund konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr